top of page

Great Place To Work

Great Place To Work® Sertifikası, olağanüstü çalışan deneyimine sahip organizasyonları global olarak tesciller.

Sertifikasyon programı, çalışanların organizasyon içerisindeki deneyimine ve güven kültürüne ışık tutma imkanı sağlayan iki adımlı güçlü bir analiz süreçtir.

Süreç bağımsız analiz yapısı ile çalışanların geri bildirimine dayalı olarak global standartlara sahip olunduğunu gösterir, Sertifikasyon iş arayanların hangi şirketlerin gerçekten harika bir şirket kültürü sunduğunu ayırt etmelerine yardımcı olur. 

Sertifikasyon, harika çalışan deneyime sahip organizasyonların global olarak tanınması ve araştırma destekli bir doğrulamasını sağlayarak işverenlere işe alım süreçlerinde avantaj sağlar ve güçlü bir çekim etkisi oluşturur.

Siyah Beyaz Işıklı Geliyoruz Instagram Gönderisi .png

Türkiye'nin En İyi İşverenleri™2023 

2. si Vega Sigorta

Türkiye'nin En İyi  İşverenleri Arasında 2. Sırada Vega Sigorta. Great Place To Work Enstitüsü tarafından belirlenen "Türkiye'nın En İyi İşverenleri Listesi'nde 2. olarak, çalışanlarımızla kurduğumuz güçlü bağ, verdiğimiz güven ve başarılı çalışmalarımız ile gurur duyuyoruz. 

Best Workplaces for Millennials™ 2023

3. Vega Sigorta

Genç kuşaklar için harika iş yeri deneyimi sunan organizasyonlar standart şirketlere göre +%31 daha yüksek güven düzeyine sahip. Bu organizasyonlarda çalışan genç kuşak çalışanlar standart şirketlere göre +%21 daha fazla çalıştıkları organizasyondan gurur duyduklarını ifade ediyor ve +%24 oranında bulundukları organizasyonda uzun bir süre daha çalışmak istediklerini belirtiyor.

2023-Best-Workplaces-for-Millennials2.webp
2023-Best-Workplaces-Europe-Logo4.webp

Best Workplaces in Europe™ 2023

22.si Vega Sigorta

2023 Yılında 3.300’den fazla organizasyon arasından listeye giren 150 şirket, tüm çalışanları için inşa ettikleri güçlü çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürü ile Güven kültürünün öncüleri olduklarını ve geleceğin insan odaklı şirketleri arasında yer aldıklarını gösterdiler

bottom of page