top of page

Müşteri
Yorumları

Adana

Hacer ŞENER

"Merhaba ben osman şener'in eşi hacer şener. Biz Adana'da ikamet etmekteyiz. 2023 maraş depreminde ne yazık ki evimizde ciddi hasarlar meydana geldi. Bu süreçte bize vega sigorta gerek hasar konusunda gerek manevi anlamda çok destek oldu. Göstermiş oldukları ilgii ve alakadan dolayı çok memnunum çok teşekkür ederim"

İstanbul

 Oktay ÖNKOL 

"Yıllardır çalışmış olduğum sigorta şirketimden çok memnunum iyi çalışmalar dilerim saygılar"

İstanbul

İnci GÜLMEZ

"Her zaman gerek deprem gerek ev sigortamı takıp edilip en ufak sıkıntımda destek olan Vega sigortaya sonsuz teşekkürler."

İstanbul

Ercan KUKUL

"Arkadaşımda  sizinle çalışıyordu arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizle çalışamaya başladım.O Zamandan Beri Ferdi Kaza Konut Sağlık Tüm İşlemlerimi Sizden Yaptırıyorum.Başlangıçtan İtibaren  Memnunum Sizle Çalışmaktan."

Erzincan

Nurettin SARIGÖL

 "Yıllardır Ev Ve Dask Poliçemi Vega Sigortadan Yaptırmaktayım. 2019 Yılında Erzincanda Ki Evimde Su Tesisat Arızası Meydana Geldi. Hasar Sürecinde Göstermiş Oldukları İlgi Ve Alakadan Dolayı Çok Teşekkür Ederim. 2 İş Günü Gibi Kısa Bir Sürede Hasar Ödemem Vermiş Olduğum Iban Numarasına Gönderildi."

Antalya

Yakup TARHAN

"Vega Sigorta Benim İçin Her Şeydir.  Yıllardır Tüm Sigortalarımda Tek Adresimdir."

Antalya

Ramazan POLAT

"Yıllardır Memnunum , Sağlık Ve Konutumda Sizde . Çalışanlarınız Çok İlgili. İyiyim Sizinle."

Bursa

İbrahim Özkaya

"Vega Sigorta Yaşam Tarzı , Güvence , Sağlık Benim İçin."

İstanbul

Koray ÇAKMAK

"Trafik Kasko Sigortalarında Birçok Yerden Fiyat Teklifinin En Uygununu Alıp Bana Yönlendirme Sağlayıp Takibini Düzenli Olarak Sağladıkları İçin Teşekkürler Vega Sigorta"

Balıkesir

Ali ÜNAL

"Yıllardır Daskım Ve Konut Sigortamı Yaptırıyorum Acentemden Memnunum Sürekli İletişim Halinde Olmak Beni Ayrıca Mutlu Etmekte"

İstanbul

Koray ÇAKMAK

"Trafik kasko sigortalarında birçok yerden fiyat teklifinin en uygununu alıp bana yönlendirme sağlayıp takibini düzenli olarak sağladıkları için teşekkürler Vega sigorta"

İzmir

Zafer KEÇE

"Vega Sigorta Benim İçin Güvence , Garanti Demek.  Çalışanlardan Da Memnunum"

Ankara

Hülya Çatalbaş

"Konut Sigortamım Takibi Yapıp

Herhangi Bir Zor Durumda Bana Destek Veren Acenteme Teşekkür Ederim"

İletişime Geç

+90 212 571 01 111

  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page