top of page

Konut Sigortaları

This is your Services Page. It's a great opportunity to provide information about the services you provide. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

ZDS (Zorunlu deprem sigortaları)

Türkiye’de Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından sunulan Zorunlu Deprem Sigortası, depremin doğrudan neden olduğu maddi zararlara karşı güvence sağlar. Deprem sigortası ile deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) veya yer kaymasının kendinize ve sevdiklerinize verebileceği maddi zararlar güvence altına alınır.

2

Konut İlk Ateş

konut sahibinin yangın riskine karşı aldığı sigorta poliçesidir. Konut sahiplerinin binalarını, eşyalarını ve diğer varlıklarını yangın, yanma, alevlenme, patlama ve benzeri risklere karşı koruma altına alır. Yangının neden olduğu hasarları karşılamayı ve maddi kayıpları en aza indirmeyi hedefler.

3

Bina Yangın Sigortaları

Özel amaçla kullanılan her türlü bina ve yerleşim alanın kendiliğinden oluşan yıldırım, yangın, infilak gibi fiziki hasarlarını karşılayan bir sigorta türüdür.

4

Konut Eşya Poliçeleri

kişilerin mal varlıklarını güvence altına aldıkları ve doğabilecek olan zararları tazmin edebilecekleri poliçelerdir. Konutların içerisinde ya da konutlara dahil olan, balkon teras gibi alanlarda bulunan eşyaları çeşitli risklere karşı teminat altına alabilirsiniz.

4

Konut Eşya Bina Full Paket

Hem evinizi hem de ev içindeki eşyaları, su baskını ve deprem gibi doğal afetlerden hırsızlık ve yangına kadar pek çok riske karşı koruyan geniş kapsamlı sigorta çeşididir.

Bilgi Al

Lütfen Form Doldurarak bizim ile iletişime Geçin

Form Gönderildi Sigorta Uzmanımız Size En Kısa Sürede Dönüş Sağlayacak.

bottom of page