top of page

Diğer Bireysel Sigortalar

Siber Sigortalar

Bir siber olay neticesinde sigortalının uğrayabileceği ve sigortalıya 3. şahıslar tarafından yöneltilebilecek tazminat taleplerini teminat altına alan sigorta ürünüdür.

2

Elektronik Cihaz Sigortaları

Genel şartlarında belirtildiği üzere elektronik cihaz sigortası, ev, hastane veya ofis gibi ortamlarda elektronik cihazlarda durup dururken ani ve beklenmek bir şekilde ortaya çıkan hasarlara karşı koruyan bir mühendislik sigortası türüdür

3

Hayat sigortaları

sigorta şirketinin belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşam kaybı, kritik hastalık, işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi durumlarda belirlenen kişilere veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması halinde sigortalıya sigorta bedelini ödediği sigorta türüdür.
Hayat sigortaları başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizi ve sevdiklerinizi güvenceye almasının yanı sıra birikim yapmanıza da olanak sağlar.

4

Cep telefonu sigortaları

Telefonunuzun hasara alması, arızalanması veya çalınması gibi durumlarda telefonunuzu oluşabilecek zararlara karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Bilgi Al

Lütfen Form Doldurarak bizim ile iletişime Geçin

Form Gönderildi Sigorta Uzmanımız Size En Kısa Sürede Dönüş Sağlayacak.

bottom of page