top of page

Araç Sigortaları

This is your Services Page. It's a great opportunity to provide information about the services you provide. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

Trafik Sigortası

Trafik sigortası, zorunlu bir sigorta türü olup, kara yollarında seyir halindeyken meydana gelen kazalarda karşı tarafta oluşabilecek zararların karşılanmasını sağlayan bir sigorta türüdür. Trafik sigortasının amacı, maddi ve bedensel hasar oluşması durumunda kayıpları en aza indirmek ve hakları koruyabilmektir.

2

Kasko

Kasko; sigorta sahibini ve aracını trafikte karşılaşabileceği her türlü riske karşı güvence altına alan bir sigorta türüdür. Söz konusu riskler; trafik kazaları sonucu oluşan hasarlar, aracın yanması, aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi ve ferdi zararların oluşmasıdır.

3

İmm

İMM, kaza sonucu araç sahibinin üçüncü şahıslara verdiği maddi, manevi ve bedeni zararlarını karşılayan sigortadır. Bir kaza olduğunda karşı tarafa verilen maddi ve bedeni hasarlar öncelikle zorunlu trafik sigortası limitlerince karşılanır. Bu limitleri aşan kısımda ise İMM devreye girer.

4

Çekici hizmeti sigortaları

Yol yardımı sürücülerin araçlarıyla seyahat ederken karşılaşabilecekleri her türlü soruna yönelik çözüm sunan bir hizmet türüdür. Yol yardım hizmeti genel olarak kazalar, araç arızaları, lastik patlamaları ve yakıt bitmesi gibi acil durumlara karşı sürücülere yardımcı olur.

4

Yeşil kart sigortası

Yeşil Kart Sistemine üye ülkelerde yapacağınız yolculuklarda aracınızın bir kazaya karışması durumunda, diğer araçlara ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları bulunduğunuz ülkenin zorunlu trafik sigortası mevzuatı ve limitleri dahilinde teminat altına alan bir sigorta türüdür.

Bilgi Al

Lütfen Form Doldurarak bizim ile iletişime Geçin

Form Gönderildi Sigorta Uzmanımız Size En Kısa Sürede Dönüş Sağlayacak.

bottom of page